2017/2018

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszego przedszkolnego życia.

W przedszkolu byli zacni goście – zwierzęta z ZOO Borysew 🙂 dziękujemy za moc atrakcji 🙂

Dzięki uprzejmości Salonu Pielęgnacji dla Psa i Kota „Wyczesane Szczęście”, Skrzaty dowiedziały się jak należy opiekować się zwierzakami i jak dbać o ich pielęgnację.

Skrzaty na zakończenie ferii tworzyły krainę lodu, bawiliśmy się pianką do golenia, pastą do zębów oraz poznaliśmy właściwości cieczy nienewtonowskiej.

W styczniu Skrzaty uczestniczyły w balu karnawałowym zorganizowanym przez Szkolę Podstawową Nr 24 – dziękujemy za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w cudownej zabawie!

Skrzaty w pierwszym tygodniu ferii poznały sąsiadujący kraj – Słowację. ​

Przygody naszych Żabek 🙂  wycieczka do Eksperymentarium manufaktura, Warsztaty mikołaje ze sznurka oraz  wizyta w Pizzeria Gang Leona i kilka zdjęć z żabiej codzienności.

Na koncertach Pana Witka zawsze jest fajnie 🙂

Ogłoszenie wyników konkursu „Jesień oczami dziecka”. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział i gratulujemy!!!

Dzieciaki wiedzą jak zdać o swoje zdrowie – piraci na zajęciach

Nasze przedszkolaki – Nasze Starszaki 🙂 Piraci w akcji.

Rosną nam wielcy poligloci 🙂  Pani Paulinka od angielskiego i Pani Justynka od francuskiego prowadzą dodatkowe zajęcia językowe dla dzieci tak, aby szybciutko zapamiętywały jak najwięcej słówek, zwrotów i piosenek. A najlepsza nauka jest przez zabawę!

Gimnastyka fajna sprawa, dla nas wszystkich to zabawa. Z Panem Michałem na gimnastyce korekcyjnej można nauczyć się np. wielu ćwiczeń poprawiających postawę ciała.

Dzieciaki często uczestniczą w przedstawieniach teatralnych organizowanych w naszym przedszkolu – TEATR WIDZIMISIE pt.: ŻABI KRÓLEWICZ”

Wspólne zabawy, śpiewy i tańce z okazji DNIA PRZEDSZKOLAKA. To już taka nasza tradycja, że każdego roku 20 września przedszkolaki świętują.