2016/2017

Archiwum zdjęć

Efekty nasze akcji pt. „Kwiatki na rabatki”. Taka piękna wiosna u nas w ogrodzie. Serdecznie dziękujemy za podarowanie kwiatów i roślin. Dzięki temu dzieci będą mogły codziennie obserwować zmieniającą się przyrodę, różnorodne gatunki roślin.

„Ekologiczna ozdoba świąteczna” – zdjęcia z rozdanie nagród w konkursie. Zadanie do wykonania było trudne, ponieważ trzeba było uwzględnić ozdoby choinkowe z różnych krajów Unii Europejskiej, ale jak widać dzieciaczki wraz z rodzicami wykazali się pomysłowością. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach.

„Warsztaty ze strażakiem” dla dzieciaków to nie lada gratka brać udział w takim spotkaniu. Wspólna zabawy i zagadki związane z zawodem strażaka, to świetne poszerzanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa. No i oczywiście niezapomniane chwile podczas przymierzania prawdziwego strażackiego hełmu i sesji zdjęciowej w dużym wozie strażackim 🙂

„Pasowanie na przedszkolaka”  cz1, cz2, cz3 – to jedna z najważniejszych uroczystości dla naszych maluszków. Wspólne śpiewy, tańce i zabawy to podstawa naszych pierwszych tygodni w nowym miejscu, które powolutku staje się „drugim domem”. Bardzo lubimy wspominać te pierwsze występy przedszkolaków.