2019/2020

Zobacz co się u nas dzieje

Już Październik szczerozłoty,
a więc u nas BAL JESIENI kolorami się też mieni.
Zobaczcie jak pięknie jesiennie wyglądaliśmy… jeże, liski, sowy, inne zwierzęta, Panienki Jesienki i królowie… Wszyscy znakomicie bawili się u Pani Jesieni na balu.

Zobaczcie zdjęcia jak maluchy z okazji DNIA DRZEWA posadziły swoje „osobiste” drzewo – krzew. 🙂 Ciekawe co z niego wyrośnie?

W Październiku odwiedził nas oczywiście Pan Witek z koncertem! Były piosenki, były instrumenty… och co to był za koncert! Jak zawsze było miło i muzycznie.

Żeby rodzice widzieli co robimy, jak ciężko pracujemy… Niektóre efekty naszej ciężkiej pracy wywieszane są na tablicach grupowych w szatni. Bo każdy artysta lubi jak „wisi na galerii:”.

Jak co roku świętujemy swoje święto, czyli 20 września obchodzimy – Dzień Przedszkolaka – wspólne zabawy na sali to powód do radości.

Ach te koncerty! Ach ten Pan Witek!!! Pierwszy wrześniowy koncert wprawił nas w dobry nastrój, bo wiadomo muzyka łagodzi obyczaje, a taniec… a taniec zawsze jest fajny!

Teatrzyki lubimy i podziwiamy. Przygody Konika Garbuska bardzo nam się podobały.

Czasem mamy zajęcia u strażaków, na poczcie, w sklepie czy u fryzjera, a także w bibliotece i lubimy takie przygody.

Grupowe zdjęcia to dopiero wyzwanie 🙂 nie da się tak, by wszyscy dobrze wyszli :)))))

I nadeszła taka chwila w życiu prawdziwego przedszkolaka, że mama, tata i cała reszta rodziny dumna jest na maxa 🙂 PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 202! uważamy za mega udane! GRATULUJEMY dzieciakom i oczywiście RODZICOM! Jesteście SUPER na 202! 🙂